سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را داشتند؟

سهامداران شرکت‌های قند هکمتان، نیروکلر و کاشی الوند امروز در بورس و معامله‌گران شرکت‌های پتروشیمی غدیر، اعتباری ملل و داروسازی کاسپین تامین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۳۱۸واحدی به کار خود پایان داد و سرمایه تعداد ۱۰میلیارد و ۲۲۴میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۴۷۸میلیارد تومان در ۹۳۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های قند هکمتان، نیروکلر و کاشی الوند امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌‌های دارویی لقمان، بیمه ما و قند نیشابور نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳۵۲۹میلیون ورقه به‌ارزش ۴۸۸۷میلیارد تومان در ۴۶۴هزار نوبت، آیفکس ۸واحد رشد کرد و در ارتفاع ۵۵۴۵واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی غدیر، اعتباری ملل و داروسازی کاسپین تأمین بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه گلستان، فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال و قند شیروان قوچان و بجنورد بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

شاخص بورس بر قله ۴۴۰هزار واحد نشستسقوط شاخص‌های بورس چین پس از تعطیلات سال نو

انتهای پیام/

لینک منبع

درباره نویسنده

سید هادی شریفی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code