دستور فتاح برای بررسی پروژه های اجرا شده بنیاد مستضعفان

رئیس بنیاد مستضعفان از دستور بررسی پروژه های عمرانی اجرا شده توسط این بنیاد خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

سیدپرویز فتاح در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص اجرای برخی پروژه های عمرانی توسط شرکت های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان اظهار کرد: پروژه های اجرا شده توسط بنیاد مستضعفان حتما بررسی و نظارت می شود.

وی ادامه داد: بنیاد مستضعفان به تمام موارد رسیدگی می کند، ضمن این که ما ابزارهای نظارتی و بازرسی در کشور داریم.

اوایل ماه جاری رئیس بنیاد مستضعفان با اعلام این‌که برای ساخت منطقه ۳ آزادراه تهران-شمال توافقی با دولت نداریم به تسنیم گفته بود: انرژی بنیاد صرف ساخت منطقه ۲ آزادراه می‌شود.

فتاح در پاسخ به این پرسش که در نشست خبری اعلام کردید بنیاد مستضعفان پروژه جدیدی را آغاز نمی‌کند اما قرار است قطعه ۲ و ۳ آزادراه تهران-شمال توسط بنیاد ساخته شود، اظهار کرد: ساخت قطعه ۲ این آزادراه شروع می‌شود و همه توان روی این منطقه متمرکز می‌کنیم.

وی ادامه داد: فعلاً در منطقه ۳ با دولت توافقی نداریم، آقای نوبخت -رئیس سازمان برنامه‌وبودجه- این را گفته است. بهتر است -در شرایط کنونی- انرژی بنیاد صرف ساخت منطقه ۲ آزادراه شود.

رئیس بنیاد مستضعفان در پاسخ به این پرسش که آیا در ساخت منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال از قرارگاه خاتم استفاده می‌کنید، افزود: فعلاً خیر. خود بنیاد یک توانمندی در شرکت‌ها دارد ضمن این‌که در ساخت منطقه یک از توان تمام پیمانکاران توانمند کشور استفاده کردیم. تجهیزات و تجربه کافی را در این زمینه‌داریم و فعلاً نیازی احساس نکرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم با همین‌ها کار را ادامه دهیم.

انتهای پیام/

لینک منبع

درباره نویسنده

سید هادی شریفی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code