حجت الاسلام خاموشی در مراسم تجلیل از عوامل برگزاري و رسانه‌های فعال سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم: تقاضا می‌ کنم سال آینده پر قدرت تر در کنار هم باشیم و این مسابقات را بیش از پیش با کیفیت ‌تر برگزار كنيم

رئيس سازمان اوقاف و امور خیریه و نماینده ولی فقیه گفت: برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برای سازمان اوقاف و امور خیریه افتخار بزرگی است. از حضور فعال همه رسانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر مي نمايم.

به گزارش خبرنگار حوزه عمومي پول بانك، مراسم تجلیل از عوامل برگزارکننده و رسانه‌های فعال در برگزاری سی و ششمین دوره برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ماه ۹۸، با حضور حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام‌ سید مصطفی حسینی رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین عرفاتی سرپرست شبکه قرآن سیما، سید عباس سلیمی مشاور قرآنی سازمان اوقاف، مديران قرآنی كشور، فعالان قرآني و جمعي از اصحاب رسانه، در سالن اجتماعات ساختمان مهر سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار گرديد.

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی، رئيس سازمان اوقاف و امور خیریه و نماینده ولی فقیه

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی، در اين مراسم گفت: قرآن برتر از او نیست و شرافت همین بس که شما در خدمت این مصحف شریف هستید. اولین وحی منزلی که لفظ قرآن در آن به کار رفته در آیات نورانی سوره حشر است.

وی در ادامه بیان داشت: افتخار داریم که امروز در خدمت شما عزیزان باشیم، کسانی که با همت شما این دوره از مسابقات برگزار شد و تقاضا می‌کنم سال آینده پر قدرت تر در کنار هم باشیم و این کار را بیش از پیش با کیفیت‌تر ادامه دهیم.

رئيس سازمان اوقاف و امور خیریه ولی فقیه، با اشاره به سخنرانی خود در مراسم افتتاحیه سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم و دفاع قرآن از متولیان، قاریان و حافظان قرآنی در آخرت، افزود: ان‌شاالله بتوانیم بهترین مسیر زندگی را سبک قرآنی انتخاب کنیم و آن چنین باشیم که قرآن می‌خواهد.

حجت الاسلام خاموشی، برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را برای سازمان اوقاف و امور خیریه افتخار بزرگی دانست و ادامه داد: از حضور فعال رسانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر مي نمايم.

بابک حمیدیا، کارشناس سازمان اوقاف و امور خیریه

بنا به اين گزارش، بابک حمیدیا، از کارشناسان سازمان اوقاف و امور خیریه، در این مراسم، گزارشی از وضعیت افکار سنجی مردمی در سطح کشور ارائه کرد و گفت: بسیاری از مخاطبان سطح فنی برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را در مقایسه با سال‌های گذشته بسیار خوب ارزیابی کردند.

بنا به اين گزارش، در اين مراسم کلیپی از روند برگزاری این دوره از مسابقات و تلاوت قاریان قرآن کریم پخش شد.

در پايان اين مراسم، از خادمان قرآنی سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم و رسانه‌های قرآنی فعال تجلیل شد.

گفتنی است، سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، امسال از ۲۱ تا ۲۵ فروردین‌ ماه گذشته، با حضور ۱۸۴ قاری و حافظ قرآن کریم از ۶۲ کشور جهان، در مصلاي بزرگ امام خميني(ره) تهران برگزار گرديد.

خبرنگار: مهران احمدي

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *