تصاویر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی، موکت، کفپوش و صنایع وابسته – بخش دوم

پول بانک: یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی، موکت، کفپوش و صنایع وابسته، توسط شرکت توسعه اوراسيا نويد، صبح امروز جمعه ۲۲ شهریور ماه ۹۸، با حضور الیاس حضرتی رئیس کمسیون اقتصادی مجلس، افسانه محرابی مدیرکل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صمت، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، جمع دیگری از مدیران و اصحاب رسانه، در سالن شماره ۸ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح گردید.

بنا به این گزارش، در حاشیه مراسم افتتاح این نمایشگاه، اولین و بزرگترین «فرش پرچم» سرور شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که با تارو پودی از عشق بافته شده، با حضور دکتر محمد مهدی روحانی مدیرعامل مجموعه سرای ابریشم رونمایی گردید.

این «فرش پرچم» که توسط مجموعه سرای ابریشم تهیه شده، در ابعاد ۷*۳ و با بیش از یک میلیون و پانص هزار گره در هر متر مربع توسط هنرمندان خوب کشورمان در شرکت مشهد اردهال بافته شده است.

آیین رونمایی این «فرش پرچم»، در محوطه ورودی سالن ۸ و۹ انجام گردید و در نهایت به بارگاه مقدس اباعبدالله الحسین (ع) اهداء می ‌شود.

گفتنی است، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی، موکت، کفپوش و صنایع وابسته، از ۲۲ تا ۲۵ شهریور ماه ۹۸، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بر پا می باشد.

تصاویر نمایشگاه فرش

عکس: پایان تیتر

انتشار: کوروش جمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *