تجدید میثاق سبز پوشان نصف جهان با آرمان های شهدا

مهندس بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن به نمایندگی از مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل این شرکت و همچنین تعدادی از دیگر مسئولین این شرکت، سعید آذری مدیرعامل و دیگر مسئولین باشگاه و همچنین اعضای تیم فوتبال و کادر فنی ذوب آهن در آستانه آغاز هفته دوم لیگ برتر و پیکار با استقلال تهران،  بر مزار شهدای اصفهان حضور یافتند و با اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه ای به زیارت قبور شهدا پرداختند.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در حاشیه این آیین گفت : حضور بر مزار شهدای والامقام به رسم هر ساله به منظور تجدید میثاق با بزرگوارانی است که برای حفظ کیان این مملکت ، از جان خود گذشتند و تا ابد اسطوره این سرزمین شدند .

وی شرایط باشگاه ذوب آهن را بسیار مطلوب ارزیابی نمود و ضمن قدردانی از مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن به جهت حمایت کامل از باشگاه ، گفت : امروز تمام بازیکنان ذوب آهن در این آیین حضور دارند تا با الهام از خون شهدا و به برکت حضور بر سر مزار این بزرگواران، بتوانند در ادامه لیگ برتر پرقدرت ظاهر شوند .

در این آیین که داریوش وکیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان نیز حضور داشت ، علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن طی سخنانی از مسئولین ، کادرفنی و بازیکنان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن به جهت اینکه این فصل لیگ برتر را با حضور بر مزار شهدای گرانقدر ذوب آهن آغاز نمودند قدردانی کرد و گفت : این مجتمع عظیم صنعتی نه تنها در تولید ، بلکه در مسئولیت های اجتماعی همواره پیشتاز بوده است . این پیشتازی در دوران دفاع مقدس کاملاً مشهود بود به گونه ای که ۱۴ هزار نیرو به جبهه های جنگ اعزام شدند . ۲۸۶ شهید و ۱۴۰۰ جانباز بیانگرجایگاه فرهنگ ایثار و شهادت در این شرکت است و می توان این آمار را در کشور و حتی جهان در مقایسه با دیگر و احد های صنعتی ، بی همتا دانست .

در این مراسم سردار حسین رضایي از همرزمان سردار شهید حسین خرازي فرمانده لشگر ۱۴امام حسين(ع)اصفهان با بيان ياد و خاطره ايثار و شجاعت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و دلاور مردي شهيد خرازي طي سخناني گفت:شهيد حاج حسين خرازي از يک خانواده مذهبي و ساده زيست در اصفهان به جبهه هاي حق عليه باطل رفت و با ايمان به خدا، رشادت،شجاعت و دلاورمردي در مقابل دشمنان اسلام و ميهن مبارزه کرد و با وجود مجروحيت در جبهه از روحيه بسيارعالي برخوردار بود . این دلیرمرد با اداره كردن يك لشکرعظيم افتخارات زيادي را در دفاع مقدس رقم زد.

انتشار خبر: كوروش جم



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *