اکبری در نشست خبری ششمین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، مهندسی و اداری: نمایشگاه سال گذشته بسیار منسجم، استاندارد و حضور شرکت کنندگان در آن کم نظیر بود

مدیر برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی گفت: نمایشگاه سال گذشته بسیار منسجم، استاندارد و حضور شرکت کنندگان در آن کم نظیر بود و در حدود  ۵۰۰۰ نفر بازدیدکننده داشت  که تقریبا ۴۰۰۰ نفر به صورت تخصصی بازدید داشتند .همچنین در برگزاری این رویداد همکاری مشترک انجمن صنفی کار فرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور ، مجمع واردکنندگان واتحادیه فروشندگان نوشت افزار نقش مهم و تاثیر گذاری  داشته  و امسال نیز این  همکاری تداوم خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی پول بانک، نشست خبری ششمین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، مهندسی و اداری، صبح امروز شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۸، با حضور محمدرئوف قادری مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، مجید اکبری مدیرعامل شرکت آوا پیک تحریر ایران و مدیر برگزاری نمایشگاه، آرش امیری مدیر روابط عمومی مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب و جمعی از اصحاب رسانه، در سالن جلسات ساختمان اداری مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار گردید.

مجید اکبری٬ مدیرعامل شرکت آوا پیک تحریر ایرانیان و مدیر برگزاری نمایشگاه

مجید اکبری٬ در این نشست خبری گفت: ششمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی ۱۱تیر لغایت۱۴ تیر ماه امسال از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در فضای سرپوشیده ای به مساحت ۱۴ هزار مترمربع در ۲ سالن در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار می گردد.

وی اظهارداشت: در این دوره از نمایشگاه شاخه های مرتبط به صنعت نوشت افزار مانند محصولات تحریر، انواع دفاتر، تجهیزات مهندسی، انواع چسب، هدایای تبلیغاتی، لوازم اداری بایگانی، بازی های فکری کودک، نوجوان و سرگرمی، کیف، کوله و چمدان و شرکت های دانش بنیان مرتبط شرکت خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت آوا پیک تحریر ایرانیان٬ با بیان اینکه در این نمایشگاه بیش از ۱۰۰ شرکت کننده حضور خواهند داشت٬ افزود: این میزان نسبت به سال گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش یافته که امیدواریم تا آخرین زمان ثبت نام بر تعداد آنها افزوده شود.

علی اصغر زحمت کش٬ مدیر اجرایی ششمین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، مهندسی و اداری

علی اصغر زحمت کش٬ مدیر اجرایی و برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، مهندسی و اداری، در ادامه این نشست خبری گفت: این رویداد  ارایه آخرین توانمندی ها و فناوری های روز صنعت نوشت افزار، توسعه بازار داخلی و نگاه استراتژیک به بازارهای منطقه ای، انتقال دانش و تکنولوژی صنعت نوشت افزار، صادرات محصولات تولیدی ایران، ایجاد ارتباط بین فعالان صنایع و تجار و شناسایی بازار جدید٬ از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.

وی در ادامه بیان داشت: مدیران و مسئولان خرید سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی، مدیرن مراکز و فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های نوشت افزار، مدیران فرهنگی کشور، استادان دانشگاه، دانشجویان هنر، طراحی صنعتی و معماری، عمده فروش ها، واسطه های فروش، شرکت های تبلیغاتی و مراکز چاپ و بسته بندی٬ از جمله مخاطبان این نمایشگاه می باشد.

حمید غضنفری٬ رئیس هیات مدیره  مجمع وارد کنندگان  نوشت افزار

حمید غضنفری٬ رئیس هیات مدیره  مجمع وارد کنندگان  نوشت افزار٬ در ادامه این نشست خبری گفت: انسجام شرکت کنندگان در شرایط خاص این دوره ازنمایشگاه و حمایت از صنف را وظیفه خود می دانیم.

وی تصریح کرد: گرایش وارد کنندگان برای  تولید محصولات داخلی٬ فقط با برنامه ریزی دقیق و شناسایی صحیح از نیاز بازار و حرکت به سمت تولید٬ با زمان بندی بلند مدت  و حفظ تعادل بازار امکان پذیر خواهد بود.

رئیس هیات مدیره مجمع وارد کنندگان  نوشت افزار٬ تعامل بین تولید کننده، وارد کننده و فروشنده را سه ضلع اصلی یک صنف خواند.

محمد هاشم الهی٬ عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان کشور

محمد هاشم الهی٬ عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان کشور٬ در ادامه این نشست خبری گفت: ضمن عرض نگرانی از وضعیت نا به سامان کاغذ و مشکلات پیش رو برای تولیدکنندگان دفاتر، حمایت همه جانبه بخش دولتی از این صنف را لازم می دانم وبه نفع مصرف کننده نهایی برای خرید مقدم می شمارم.

عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان کشور٬ در پایان سخنان خود گفت: نمایشگاه پایگاهی برای اتحاد صنف بوده و حضور شرکت های تولیدی و وارداتی در ایران پنکس٬ باعث رونق بازارتحریر ایران و منطقه می شود.

گفتنی است، ششمین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، مهندسی و اداری ۱۱تیر لغایت۱۴ تیر ماه امسال از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در فضای سرپوشیده ای به مساحت ۱۴ هزار مترمربع، در ۲ سالن در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار می گردد.

خبرنگار: محمد رضایی

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code