رفتن به بالا
  • یکشنبه - 18 ژوئن 2017 - 18:38
  • کد خبر : ۱۳۰۰
  • مشاهده :  546 بازدید
  • چاپ خبر : اما و اگر های وام ۵ میلیونی

اما و اگر های وام ۵ میلیونی

به گزارش پایگاه خبری پول بانک،مدتی پیش بود که  وام ۵ میلیونی با ضمانت یارانه ها توسط دولت تصویب شد  اکنون اما و اگر های در مورد نحوی پرداخت آن وجود دارد. احمد‌ حاتمی‌ یزد در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص نحوه پرداخت وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه نقدی اظهار داشت: نحوه پرداخت این […]

به گزارش پایگاه خبری پول بانک،مدتی پیش بود که  وام ۵ میلیونی با ضمانت یارانه ها توسط دولت تصویب شد  اکنون اما و اگر های در مورد نحوی پرداخت آن وجود دارد.

احمد‌ حاتمی‌ یزد در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص نحوه پرداخت وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه نقدی اظهار داشت: نحوه پرداخت این وام نیز همانند سایر وام‌هاست و نیاز به وثیقه و ضامن دارد و اینگونه نیست که به همه افراد تعلق گیرد.

وی افزود: مسلما این وام به افرادی تعلق می‌گیرد که با یارانه خرج زندگی خود را نمی‌دهند و می‌توانند اقساط را از محل یارانه خود بپردازند.

حاتمی‌تصریح کرد: ضمن آن که در بخشنامه بانک مرکزی نیز آمده است هیچ اجباری در پرداخت این وام نیست و در صورتی که بانک‌ها منابع لازم برای پرداخت وام پنج میلیونی را دارند می‌توانند آنرا بپردازند.

این کارشناس بانکی خاطرنشان کرد: متاسفانه بعد از انقلاب شاهد دستورات تکلیفی برای پرداخت تسهیلات مختلف بودیم که همین موضوع باعث مشکلات این روزهای بانک‌ها شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه