اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۲۳/۰۲/۹۹

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۲۳/۰۲/۹۹

سهامداران شرکت‌های حمل و نقل توکا، شکر شاهرود و فرآورده‌های نسوز آذر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های عطرین نخ قم، مدیریت انرژی امید تابان هور و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۲۶هزار و ۳۱۸واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۱هزار و ۴۴۴واحد به کار خود پایان داد و تعداد ۲۲میلیارد و ۴۹۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۱۹هزار و ۶۹۱میلیارد تومان در ۲ میلیون و ۸۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های آهنگری تراکتورسازی ایران، نورد آلومینیوم و مخابرات ایران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های حمل و نقل توکا، شکر شاهرود و فرآورده‌های نسوز آذر نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۵میلیارد و ۱۳۹میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۴۰میلیارد تومان در ۶۵۶هزار نوبت، شاخص فرابورس(آیفکس) ۲۷۴واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۱ هزار و ۳۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های گروه سنگ‌آهن گهر زمین، بیمه میهن و داروسازی تولید دارو افزایش قیمت را داشتند و شرکت‌‌های عطرین نخ قم، مدیریت انرژی امید تابان هور و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

زیرساخت‌های الکترونیکی سازمان بورس پاسخگوی معاملات نیستشاخص بورس ۲۵ هزار واحد ریخت

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code