اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۳/۲۶

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۳/۲۶

امروز سهامداران شرکت‌های سیمان صوفیان، سیمان بهبهان و موتورسازان تراکتورسازی ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های داورسازی تولید دارو، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گروه صنایع کاغذ پارس در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه رشد ۱۴هزار و ۶۹۹واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۰۰هزار و ۱۲۰واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۸میلیارد و ۲۲۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۳هزار و ۲۴۵میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۵۵۴هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران سیمان صوفیان، سیمان بهبهان و موتورسازان تراکتورسازی ایران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های کشت و صنعت پیاذر، سرمایه‌گذاری پردیس و صنایع آذرآب بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله ۲میلیارد و ۵۶۸میلیون ورقه به‌ارزش ۵۴۱۳میلیارد تومان در ۷۲۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۱۴واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۳هزار و ۴۹۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های داورسازی تولید دارو، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گروه صنایع کاغذ پارس بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های پتروشیمی غدیر، سیمان لار سبزوار و سرمایه‌گذاری مسکن پردیس بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۲۵/۰۳/۹۹

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code