اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۲۵/۰۳/۹۹

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۲۵/۰۳/۹۹

سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق، فولاد کاوه جنوب کیش و سرمایه‌گذاری پارس توشه در بورس و معامله‌گران شرکت‌های شرکت‌‌های صنعتی بهپاک، تجارت الکترونیک پارسیان کیش و توکا رنگ فولاد هم در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۴۴۸۱واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۵ هزار و ۳۷۶واحد به کار خود پایان داد و تعداد ۱۳میلیارد و ۸۶۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۱۵هزار و ۸۲۵میلیارد تومان در یک میلیون و ۷۷۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری رنا، پمپ‌سازی ایران و لابراتورسازی دکتر عبیدی امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق، فولاد کاوه جنوب کیش و سرمایه‌گذاری پارس توشه نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳میلیارد و ۱۸۰میلیون ورقه به‌ارزش ۵هزار و ۴۶۸میلیارد تومان در ۷۴۱هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۹۹واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۲هزار و ۲۸۱واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های داروسازی سبحان انکولوژی، تولید نیروی برق دماوند و ریل سیر کوثر افزایش قیمت را داشتند و در مقابل انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌‌های صنعتی بهپاک، تجارت الکترونیک پارسیان کیش و توکا رنگ فولاد سپاهان هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

شاخص بورس به اصلاح ۴ هزار واحدی تَن دادرشد ۱۲۵ هزار واحدی شاخص بورس در هفته‌‌ای که گذشت

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code